Hverdagen med mine kjære

ENDELIG NY KONKURRANSE !

Da setter jeg igang en ny konkurranse,premien denne gangen er ett "smokey eye" sett fra Depend,dette vant jeg i en av julekalenderene jeg deltok på,og det er ikke fordi jeg ikke likte det jeg velger å gi det til en av dere,har to smokey eye sett fra før. Det andre er en powder brush fra Ori Flame. (sminkemappen er plastikk rundt,så den er IKKE brukt fra før)

Vil du vinne dette? Det eneste du trenger å gjøre er :

*Like min facebookside HER
*Kommentere dette innlegget (husk mail)

Dere kan gjerne dele konkurransen ved å trykke på facebook-knappen under innlegget. Blir jeg kjempegla for ! Har du ikke facebook kan du nevne konkurransen i ett blogginnlegg og legge ved link til konkurransen.

(beklager for dårlig bilde,tok med galaxyen min)




Ja takk :) Enits1985@gmail.com

Likt siden din :)
Ja,Ja,Ja,Ja :D <3<3<3

Liker siden jeg vet du <3 og deler :D
email er btw: v.m.i@live.no :)

Monica

Er med :)

Monica12396@hotmail.com
er med:)

ginamooi@hotmail.com

Kristine

er med :D har likt fra før av :) kristinehatlestad@hotmail.com

Sigrid Lier-Lundgren

Jeg vil gjerne være med :D Har likt facebooksiden din for en stund siden :D

Hege

Jeg er med !

hegehelle@ hotmail.com
oops, glemte av mail i siste kommentar :)

hedda1999@hotmail.com

har likt siden. lisemu99@gmail.com

Stefania Skogen

Er med! :D Har sá syyykt lyst til og vinne! <3

Glamfate@hotmail.com

Maren Straum Lie

Jeg er med.

Elsker bloggen din og er fast leser ❤

Epost: Maren-straum99@hotmail.com

Facebook: Maren Straum Lie

PS. Elsker utseende ditt <3

Sara J.

Likt og delt :)

Sara J.

rangoahang@hotmail.com
Maren Straum Lie: Fint det om du hadde ment det da ;) Sett at du skriver dette i de fleste konkurranser du deltar på,det øker ikke sjansen for å vinne siden alle mine konkurranser blir trekt tilfeldig ;) ;) Lykke til :)

Merete Korsgaard

Blir veldig gjerne med :-) Ha en riktig GOD HELG!

julie

Gjort:)

Hebirgitte@hotmail.com

Line Strandli

Liker siden din :-)

God helg!

line.strandli@gmail.com

Jeg er med! :)

konkbenedikte@hotmail.no
elsker smokey eyes :D

Jeg er med :D

janne_johannesen13@hotmail.com
Jeg er med :D Har likt facebook siden din for lenge siden ;)

epost: bolma0907@live.com

Må bare spørre, er settet brukt fra før? Unnskyld for at jeg spør assa...

Lykke til alle sammen! <3
Marthe Emilie: ehm..nei? Da ville jeg vell aldri loddet det ut,den er i plastikken ;)
Jeg er med! :-D Har likt facebook siden din, og delt konkurransen på facebook :-D

Email: cc.blogg@hotmail.com

Tahira

Er med :) Har likt facebook siden

Tahira_33@hotmail.com

Anine larsen

Har likt siden din <3

anine.saeterlid.larsen@hotmail.com

Emilie D

med :)

emiliedalan@hotmail.com
Jeg er med :)

martine-9@hotmail.com
Har likt for lenge siden! :)

er så klart med! :D
Jeg er med =)
Har likt fra før :)

blondie_1995_3@hotmail.com
Blir gjerne med. Trenger absolutt litt ny sminke.

Liker allerede.

Mail; lailab@hotmail.com

Nora Davidsen

Har likt og håper jeg vinner! (:

nora2109@osloskolen.no

Hanne

med

Jeg liker fb siden din fra før :))

Linn Therese

Jeg er med:)

Har likt Facebook siden din fra før

Linntherese12@hotmail.no

Anja

anjajorgensen@hotmail.no
Jeg har likt facebooksiden din fra før, og er med :D Mail: marita--93@hotmail.com
Jeg er med :)
har likt og er med :)

siri ersland aarra

siri.aarra.95@hotmail.com
Jeg er med :)

Likt facebook siden :)

Heter Carina bruun

Eposten er carinab97@hotmail.com

Anita Kval

Liker :) og Takker JA til å vere med :) kvalheimsjenta@gmail.com

Marthe S. Lie

jeg er med, men har ikke facebook :(

veldig fin blogg :)

marthe.1999@live.no
Marthe S. Lie: Da må du nevne konkurransen i ett innlegg på bloggen din :)

vidmante

Jeg er med likte begge sidene:)

vidmante@live.no
Jeg har likt og er med :D

Eirin A Bordal

Ja takk! Eirincool@hotmail.com! :)

Maria

Jeg er med, men har ikke facebook, hva er det jeg gjør da? Maria_rath99@hotmail.com

gro kåsmoli

Jeg er med, likt og delt :)

grokaas@gmail.com

Birgitte Helle

er med :D

Birgitte_1997@hotmail.com
Maria: Da må du skrive om konkurransen i ett innlegg på bloggen din :)
Jeg er med!:-)

stina_rule@live.no

stina hang
Måtte bare spørre, vet det er noen bloggere som gjør det..
Marthe Emilie: Ja,har opplevd å vinne noe som har vært brukt selv. Ikke så lurt å gjøre det,man gir jo seg selv ett dårlig rykte.
Ja, man mister nok en del lesere av det og. Tenk noe så uhygienisk.

Martine kvam

Har likt siden :)

Martine Æ Kvam

martine-kvam@hotmail.com
Jeg er med :D

Ylva.Reiten@gmail.com

silje s

har likt siden din :DDD

silje_s97@hotmail.com
Har likt siden en god stund nå :) er med
Har likt siå di frå før av! =D

nickyjongejeugd@hotmail.com

Thea Louise

Likt siden fra før av :D
Jeg er med!

sara_helgesen@live.no
Likt siden din lenge og har delt :)

sofie malen

bentsensofie@gmail.com ;)
Har likt siden din fra før :)

Har likt og delt innlegget på fb! Blir helt klart med :)

Linn-3c@hotmail.com

sofie Malen

likt siden fra før av bentsensofie@gmail.com

May-Wenche Hillestad

Likt og delt :D

may-wenche@hotmail.com

Elisabeth Gaupås

Eg e med! :D

Elisabeth-_96@hotmail.com
Jeg er med! :D

irene.berland@hotmail.com

Anna

ÅÅÅ, jeg er med :))

annahansen@live.no

Ranja Annie Hillestad

Jeg er med:)) Har likt og delt så nå får jeg bare krysse fingrene:)

Herlig konkurranse!!

aj-nar@hotmail.com

Karina

Har likt siden din før!

Karina Salamonsen

karinathecow@live.no

Edyta

Jeg er med!:) Har likt facebook siden din fra før.

edytaaa.d@gmail.com

Ingeborg

Er meg ig har likt!:)

Ingeborg123@live.no
Har likt siden for lenge siden! :D

andrea.loktu@hotmail.com :)
Hei.

Ha en fin lørdagskveld.

hegegr@hotmail.com
Jeg er med!

Har likt siden fra før av veldig fine premier altså! <3

avsg@hotmail.no
Jeg er med! emmarapunsel@hotmail.no
LIKT!

blir gjerne med:)

jeju.blogg.no@hotmail.no

Katharina rossvoll andreassen

Jeg er med:) har likt fra førav:)

Katharina61@live.no

Hanna Eik

hanna-eik@hotmail.com

Jeg er med! Har likt facebook siden din også har jeg likt og publisert på Facebook! :)

Emiliemoen2000@hotmail.com
Hadde likt fra før av :-)

barbie_katrine@hotmail.com

Julie S.

Jeg er med :)

Madicken Kjær

Har likt siden din på face for lenge siden! <3

Jeg er med! <3

Madicken_123@live.no

vårin marita

Jeg blir gjerne med♥

v.m.i@live.no

Har likt siden din lenge♥

Victoria Clementsen Roberts

Jeg er med! Likt siden din fra før :)

Susanne Lavine

Jeg har likt fra før, så er med!! :D

sanne.lavine@hotmail.com

Therese

Jeg er med :) likt siden din og delt på facebook :)

theresehaugan91@hotmail.com

Skriv en ny kommentar





Hei kjære leser!

Jeg er ei 30 år gammel jente som bor i Ålesund. Eier hus sammen med min kjære og har to herlige jenter. Natalie på 5 1/2 år og Solveig Marie på snart 5 mnd.



Legg til som venn Lik facebooksiden min

Kontaktinformasjon

Sponsor:
aroesand@gmail.com

Generelt:
lille_nette@hotmail.com

INSTAGRAM

MÅNEDENS BLOGG

hits